Bülent Ersoy’a Hediye Edilen 3 Milyonluk Mermer Çanta “Diva’ya da Böylesi Yakışır” Dedirtti

Türkiye’nin sanat müziği konusunda en sevilen isimlerinden, güçlü sesiyle yerleri titreten Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam Afyonkarahisar’da sevenleri ile buluştu. Diva lakabıyla nam salan Bülent Ersoy’a, Afyonlu ustaların hazırladığı bir çanta hediye edildi. Fiyatı ise ‘ona da bu yakışırdı’ dedirtti.

Türk sanat müziğinin en sevilen isimlerinden Bülent Ersoy, tüm Türkiye tarafından “Diva” olarak tanınıyor bildiğiniz gibi.

Sesinin ve sahnesinin ne denli kuvvetli olduğunu herkesin bildiği ünlü ismi izlemek de elbette fırsat bulanlar için son derece değerli bir hal alıyor.

Yıllardır kendiyle bütünleştirmiş olduğu ağır makyajları, saç şekilleri, perukları ve kostümleriyle de hala adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hatta makyajlarını kendiyle o kadar bütünleştirdik ki, başkasında abartı duracak her şey Diva’nın üstünde normal duruyor.

Biliyorsunuz ünlü sanatçı geçtiğimiz aylarda “Barbie” akımına uymasıyla gündem olmuştu.

Tepeden tırnağa pembeler içinde kalan Bülent Ersoy, ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan tasarım kostümüyle sahnelerin tozunu attırmıştı. Elbette sosyal medya Ersoy’un bu tarzını konuşmuştu.

71 yaşındaki Diva, geçtiğimiz akşam Afyonkarahisar’da bir otelde sevenleriyle buluştu.

En sevilen şarkılarını repertuarına alan Bülent Ersoy, sevenleri için yine harika bir müzik ziyafeti sundu. Ersoy, bu sefer üstünde Tolga Çam imzası taşıyan bir kostümle sahnedeydi.

Konser esnasında Diva’ya Afyonlu ustaların hediyesi takdim edildi. Mermerden yapılan çantanın tam 3 milyon TL olduğu öğrenildi!

Afyonlu ustaların kendi el emekleriyle üç ay sürede hazırlanan çanta toplam 3 milyon TL değerinde. Çantanın fiyatını duyanlar bir yandan şaşkına dönerken, diğer yandan ‘Diva’ya da bu yakışırdı’ yorumlarını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x