Madonna’nın İsral-Hamas Açıklaması Tepki Topladı! Turnesindeki Güvenlik Önlemlerini Arttırdı

‘Celebration’ adlı dünya turnesine çıkan Madonna, İsrail ve Hamas arasındaki savaşa sessiz kalamadı. Açıklamaların ardından ise birçok tepkiyle karşılaştı. Turnesindeki güvenlik önlemlerini de arttırdı.

65 yaşındaki sevilen popçu Madonna büyük dünya turnesine çıktı.

“Celebration” (Kutlama) adlı dünya turnesinde harikalar yaratan Madonna, turnesinde gündemde olan ve hepimizin içini parçalayan savaş konusuna da değinmek istedi.

7 Ekim’de Hamas’ın İsrail’e olan saldırısı ile başlayan ve daha sonra İsrail’in Gazze’ye saldırısı ile devam eden savaşta birçok can kaybı var.

Hiç kimsenin sessiz kalamayacağı bu vahşete tabii ki ünlüler de kalmadı.

Geçtiğimiz günlerde verdiği konserde savaşa değinen Madonna söylemlerinden sonra tepki topladı.

Madonna; Şu anda İsrail ve Filistin arasında yaşananlar açıkçası yürek parçalayıcı ve kimse olanları görmek istemiyor. Çocukların motosikletlerden atıldığını, kaçırıldığını, bebeklerin kafalarının kesildiğini, barış partilerindeki çocukların vurulup öldürüldüğünü görüyorum, dünyada neler oluyor?” açıklamasında bulundu.

Giderek büyüyen savaş hakkında konuşmamanın sorumsuzluk olacağını söyleyen Madonna açıklamalarından sonra “yanlı” bulundu.

Barış çağrısında bulunan Madonna’nın taraflı gözükmesi sosyal medyada tepki çekti. Bunun üzerine ise dünya turnesindeki güvenlik önlemlerini arttırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x