Shiba Inu Büyük Ortaklık Söylentisiyle Yüzde 1.322 Yaptı!

Kripto para piyasasının önde gelen memecoin’i Shiba Inu (SHIB), yeni söylentilerle beraber yatırımcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Benimsenme oranı hızla artış yaşayan popüler memecoin için son günlerde ortaya atılan söylentiler, Amerikalı film yapım ve dağıtım şirketi Paramount Pictures ile ortaklık kuracağı yönünde! İşte detaylar…

Shiba Inu yeni ortaklık söylentileriyle yükselişe geçti

2021’de yaşadığı hızlı yükselişin ardından birçok yatırımcının dikkatini çeken Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda benimsenme oranlarında gördüğü artış ile beraber yatırımcıların dikkatini çekiyor. Benimsenme oranlarının yanı sıra son zamanlarda yüzde 1322 artış yaşayan yakım oranları ve ortaklık söylentileri, birçok yatırımcının odağının Shiba Inu (SHIB)’ya dönmesini sağladı.

Bununla beraber ortaya çıkan işbirliği söylentileri ise yatırımcıları heyecanlandırıyor. Shibarium yaklaşırken birçok yatırımcının odağını kazanan SHIB, son olarak Paramount Pictures ile ortaklık konusunda ortaya çıkan söylentilerle beraber birçok yatırımcı kazandı. SHIB yatırımcıları ve kripto meraklıları arasında heyecan ve spekülasyonlara yol açan söylentiler, Shiba Inu resmi Twitter hesabından paylaşılan ünlü oyuncu Tom Cruise’un başrolde rol alacağı “Mission: Impossible 7” filminin afişinin yer aldığı bir tweet’in ardından ortalıkta dolaşmaya başladı. Film afişinde yer alan ikonik SHIB logosu, birçok yatırımcının Shiba Inu ve Paramount Pictures ortaklığını düşünmesine yol açtı.

Paramount Pictures, Shiba Inu’yu ödeme yöntemi olarak kullanabilir

Shiba Inu Resmi Twitter hesabından paylaşılan Tweet, birçok SHIB yatırımcının popüler memecoin ile Paramount Pictures arasındaki potansiyel işbirliği hakkında spekülasyonlar üretmesine yol açtı ve toplulukların dikkatini çekti. Uzmanlar, ortaya atılan söylentilerin gerçekleşmesi durumunda SHIB token’ın sinema biletleri ve Paramount Pictures tarafından piyasaya sürülen ticari ürünler için bir ödeme yöntemi olarak kullanılabileceğini öne sürüyor. Henüz Paramount Pictures ve Shiba Inu’dan kesin bir duyuru gelmese de kullanıcılar ortaklık için şimdiden son derece umutlu. Bu söylentiler ile beraber piyasa değerinde artış yaşayan SHIB, 2017’den beri piyasada olan köklü altcoin Litecoin (LTC)’i arkasında bırakmayı başardı.

Bir diğer yandan son zamanlarda sergilediği düşük fiyat performansı ve yüksek arzı nedeniyle popüler memecoin, yatırımcıların portföyünde daha çok yer aldı ve artan taleple karşı karşıya kaldı. Bununla beraber SHIB yakım oranı yüzde 1322 artış yaşarken, son 24 saatlik periyotta 452 milyon SHIB token yakımı yapıldı. Yakım işlemleriyle beraber SHIB, son dönemlerde ön plana çıkan token’lar arasında kendine yer açtı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere popüler memecoin, anlık olarak 0.00001036 dolardan işlem görüyor ve 6.1 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir