Yıllar sonra konuştu: Josh Duhamel evliliğinin neden yürümediğini açıkladı

ABD’li sinema ve TV oyuncusu Josh Duhamel, 2009 yılında evlendiği ve 2019 yılında ortak bir açıklama yaparak boşandığı ünlü şarkıcı Fergie’yle işlerin neden yolunda gitmediğini açıkladı.

Yeni eşi Audra Mari’den bir çocuk bekleyen 50 yaşındaki aktör, kendisinin ve 48 yaşındaki şarkıcısının ayrı yollara savrulduğunu paylaştı.

“Sanırım birbirimizi biraz aştık ve çok farklı ilgi alanlarımız vardı.” diyen Duhamel, “Hayatımın o kısmıyla barıştım. Artık ikimizin harika bir ilişkisi var. Bunda yanlış bir şey yok. Güzel zaman geçirdik.” diye ekledi.

2004’te çıkmaya başlayan çift, 2007’de nişanlanmış, 2009’da evlenmiş, 2013’te oğulları Axl’i dünyaya getirmiş ve 2017’de de yaptıkları ortak açıklamayla ayrıldıklarını duyurmuş ve resmi olarak da 2019’da boşanmıştı.

Fergie…

“SADELİĞİ SEVİYORUM”

Daily Mail’in haberine göre, Hollywood yaşam tarzının neden kendisine göre olmadığını da anlatan ünlü aktör, “Tüm bunlarla gerçekten rahat olabileceğimi sanmıyorum. Bu çok fazla. Gerçekte kim olduğumu ve sadeliği özledim.”

“Ben kırmızı halılara gitmekten çekinen bir adam değilim. Hollywood’da olmanın gerektirdiği tüm işleri yapıyorum. Dikkatli olmazsanız Hollywood, L.A. ve tüm bu yaşam tarzı ruhunuzu emebilir” diye ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x